Intencje:

XX niedziela zwykła (Pn-Ndz 15-21.08.22)

Poniedziałek: WNMP

Godz. 8:00 + Anna, Bronisław, Edward Perdeń i zmarli rodzice z obojga stron, oraz Hieronim Zagadzki.

Godz. 10:00 + Bronisław Gajdemski w rocz. śm., i w 90 rocznicę urodzin Genowefy Gajdemskiej

Godz. 11:30 + Helena i Józef Kozioł

Wtorek: + Bogumił Grześkiewicz

Środa:…………………..

Czwartek: + Genowefa Szews i Hanna Szczepańska

Piątek: W pewnej intencji

Sobota: Halina Król

Niedziela (21.08)

Godz. 8:00 + Zmarli z rodziny Matyla i Raczyńskich

Godz. 10:00 + Cezary Durczak w 2 rocz. śm.

Godz. 11:30 + Bronisława i Wincenty Grzesiuk

XIX niedziela zwykła (Pn-Ndz 8-14.08.22)

Poniedziałek: (godz. 18:00) + Władysław Mackiewicz (z okazji urodzin), Czesława i Stanisław Kruszyńscy

Wtorek: W pewnej intencji

Środa: + Anna i Roman Szczęsny

Czwartek: Z okazji 18 urodzin Katarzyny, dziękując za dar życia, otrzymane dobro, z prośbą o potrzebne łaski i błogosławieństwo.

Piątek: W intencji parafian

Sobota: + Stanisław Jankowiak

Niedziela (14.08)

Godz. 8:00 + Zofia Żuber

Godz. 10:00 + Maria i Wincenty Miłek, oraz zmarłe rodzeństwo

Godz. 11:30 + Maria i Janina Wieczorkowskie

XVIII niedziela zwykła (Pn-Ndz 1-7.08.22)

Poniedziałek (godz. 18:oo) + Zofia Grajek

Wtorek + Sławomir Faleńczyk

Środa + Bronisława i Wojciech Ciba

Czwartek + Bogumił Grześkiewicz

Piątek

1) Z okazji 6 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Aleksandry i Krzysztofa Łytkowskich.

2) Z okazji 31 urodzin Krzysztofa o dar zdrowia i błogosławieństwo

Sobota + Jan i Krystyna Gabrysiak

Niedziela (7.08)

Godz. 8:00 + Władysława i Kazimierz Aftamienko

Godz. 10:00 + Anna i Józef Muszyńscy, Danuta i Władysław Gil, Marta, Maria, Ludwik Hoffmann i Katarzyna Bułaczkowskam-Gil.

Godz. 11:30

1) + Roman Bak (z okazji urodzin).

2) + Zofia Cimoch i Jerzy Żelazko

XVII niedziela zwykła (Pn-Ndz 25-31.07.22)

Poniedziałek (godz. 18:00) + Krzysztof Owieśny

Wtorek

1) + Maria Pentlinowska, Henryk Kopczyk, Jan Adamczyk i Wojciech Wasilewski ( w rocz. śm.).

2) Dziękczynna, w intencji Anny, z podziękowaniem za opiekę, dar zdrowia, otrzymane łaski, z prośbą o dalsza opiekę dla niej i całej rodziny.

Środa +Zofia i Antoni Pawliccy, Urszula i Leon Pawlak.

Czwartek + Kamelia i Feliks Tomaszewscy (z okazji urodzin).

Piątek, W intencji parafian

Sobota, W intencji dzieci chorych na nowotwór, o dar uzdrowienia, w rocznicę śmierci Julii

Niedziela (31.07.22)

8:00 + Helena i Ambroży Dworzeccy

10:00 + Tomasz, Marianna, Feliks i Jan Gajdemscy

11:30 + Emilia, Józef, Teresa Bąk, oraz zmarli z rodziny

XVI niedziela zwykła (Pn-Ndz 18-24.07.22)

Poniedziałek, godz. 18:00 + Klara i Kazimierz Zmiendak

Wtorek + Zofia Żuber

Środa + Czesław Gajdemski (z okazji imienin), oraz Zofia i Ludwik Gajdemscy

Czwartek

1) + Czesław Jankowski i Anna Ciba

2) W 21 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Katarzyny i Mariusza

Piątek + Jan Siedlecki

Sobota + Karolina Lewandowska w 15 rocz. śm.

Niedziela (24.07.22)

Godz. 8:00 + Rodzice Zofia i Czesław Stempień

Godz. 10:00 + Elżbieta, Krystyna i Jan Lipińscy, Stefania i Augustyn Kruk, oraz Helena Hildebrandt

Godz. 11:30 + Krzysztof Knapiński, Krzysztof Kurkowski i Anna Janiszewska

XV niedziela zwykła (Pn-Ndz 11-17.07.22)

Poniedziałek, godz. 18:00. O dar zdrowia i pomyślny przebieg operacji dla Eweliny

Wtorek + Teresa i Edward Dereń, oraz Henryk Suwalski i Wiesław Suty

Środa + Mirosław Hoffmann

Czwartek + Marta i Franciszek Taflińscy i zmarli z rodziny

Piątek + Bogumił Grześkiewicz

Sobota + Ewa i Władysław Brzozowscy

Niedziela (17.07.22)

Godz. 8:00 + Marcin Grądzki, ks. Jan Grądzki i zmarli z rodziny

Godz. 10:00 + Julia i Stanisław Szczerba, oraz zmarłe rodzeństwo

Godz. 11:30 + Leszek, Jan Ziółkowscy, Helena, Jan, Jerzy Wojtkowiak i zmarli z rodziny.

————————————-

Poniedziałek (4.07.22 godz. 18:00) + Dziadkowie Kołodyńscy i Kobyleccy

Wtorek + Ryszard Madejczyk w rocz. śm.

Środa + Władysław, Janina, Halina Król

Czwartek + Hanna Szczepańska w 63 rocz. urodzin i pierwszą rocz. śm.

Piątek + Jan Siedlecki

Sobota + Zenon Koperski, z okazji imienin i urodzin

Niedziela (10.07)

Godz. 8:00 + Wiesława Jankowska, Anna Jakubowska, Dariusz Rybołowicz

Godz. 10:00 W drugą rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Aleksandry i Szymona, o dar Bożego błogosławieństwa

Godz. 11:30 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę i błogosławieństwo z okazji 10 rocznicy zawarcia sakr. małżeństwa Lidii i Arkadiusza Wesołowskich