Bierzmowanie

Czas wakacji się zakończył, czas powrócić do kościoła na niedzielną Eucharystię, na spotkania przygotowujące młodzież do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Zapraszam młodzież szkół średnich klasy II i III, oraz starszą młodzież, którzy nie byli bierzmowani.

W sobotę 11 września 2021  zapraszam na wieczorną mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie po mszy św. w kościele w celu przygotowania do bierzmowania.
Następne spotkanie odbędzie się 18 września 2021, o godz. 18.00.
Na kolejne spotkania będziemy się umawiali podczas tych spotkań. W sprawie przygotowań kandydatów do bierzmowania, proszę osobiście kontaktować się z ks. proboszczem, zaraz po mszy św. w zakrystii. Serdecznie zapraszam!

Serdecznie zapraszam parafian do uczestnictwa w mszach świętych
sobota o godz. 18.00 /msza św. z niedzieli/
niedziela o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.
poniedziałek – 6 września od godz. 18.00 do 7 września godz. 18.00
w naszej parafii Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Serdecznie zapraszam parafian do licznego udziału w adoracji , znaleźć chwilę czasu na spotkanie z Jezusem w Najświętszym Sakramencie.

Na niedzielną Eucharystię zapraszam również dzieci które będą przyjęte do Pierwszej Uroczystej Komunii Świętej.

Kartoteka Parafialna

Mieszkańcy, którzy w ostatnim czasie przeprowadzili się do Parafii w Czarnowie, proszeni są do biura parafialnego, w celu założenia kartoteki parafialnej.
Parafianie którzy się wyprowadzili /lub  planują się wyprowadzić/ z parafii, proszę o powiadomienie o zmianie miejsca zamieszkania, osobiście lub telefonicznie.
tel. 56 678 01 92.

ks. Proboszcz

Podziękowania

Wyrażam z całego serca swoją wdzięczność i podziękowanie Parafianom oraz osobom spoza Parafii, za wszelkie ofiary wpłacane na konto parafialne na potrzeby parafii. Bóg zapłać, niech Bóg Wam błogosławi.

ks. Proboszcz.

Informacja

W sprawach parafialnych, w celach wyjaśnień, proszę kontaktować się pod numerem telefonu 56 678 01 92

Biuro parafialne czynne jest w dni powszednie zaraz po mszy świętej.

Konto Parafii BS 69951100002005002504180001