OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

09.06.2024

1. W czwartki od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazji do spowiedzi świętej.
  2. W środy przed Mszą święta nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła Państwu Mackiewicz i Trzaska. Proszę Państwa Trzaska Elżbietę i Radosława i Państwa Płacheckich.
  4. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy świętej, w niedziele po Mszy świętej o godzinie 8.00.
  5.  W nadchodzącym tygodniu odchodzimy: we wtorek 11 czerwca wspomnienie św. Barnaby Apostoła, w czwartek 13 czerwca wspomnienie św. Antoniego z Padwy, w piątek 14 czerwca wspomnienie bł. Michała Kozala biskupa i męczennika.
  6. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 10.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami.

1. INFORMACJE DOTYCZĄCE PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ!

Data Pierwszej Komunii Świętej: Niedziela Zesłania Ducha Świętego (od 2025 roku w drugą niedzielę maja)

Msza św., z udziałem dzieci w każdą niedzielę o godz. 10:00

W przypadku, gdy dziecko jest z innej parafii, potrzebna będzie pisemna zgoda proboszcza

W przypadku, gdy dziecko ochrzczone było w innej parafii potrzebne jest świadectwo chrztu z tej parafii

Jeżeli dziecko ma przyjąć sakrament chrztu świętego. Potrzebne jest:

a. zarezerwowanie terminu

b. dostarczenie aktu urodzenia dziecka, danych i pozwoleń rodziców chrzestnych

c. jeżeli dziecko jest z innej parafii, pozwolenie na chrzest od miejscowego proboszcza.