I niedziela adwentu, 27.11.2022

1. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy, od poniedziałku do soboty, 30 minut przed Eucharystią. W tym czasie można również skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.
  2. Dostępne są opłatki i świece Caritas (na stoliku w kościele i zakrystii).
  3. W najbliższy piątek, odwiedziny chorych przed południem.
  4. W sobotę Eucharystia i nabożeństwo ku czci Matki Bożej o godz. 9:00.
  5. Kolęda odbywać się będzie na zaproszenie parafian. Kartki na których należy wpisać swoje dane wyłożone są na stoliku (zapisy do 18 grudnia). Plan spotkań duszpasterskich podam w okresie Bożego Narodzenia.
  6. Dom Kultury w Górsku zaprasza dzieci w wieku od 4 do 9 lat na Mikołajki (spektakl, spotkanie z Mikołajem, paczka dla każdego dziecka) nr tel. 56 610 21 28
  7. Dziękuję Państwu Kurzydło i Wędzelewskim, o pomoc w sprzątaniu proszę Państwa Kowalczyk i Korzeniewskich. W wyjątkowych sytuacjach, gdy rodzina z różnych względów nie może zaangażować się w sprzątanie kościoła, proszę kontaktować się z Panią: Justyną Bartkowską (nr. tel. 607 728 673) i Panią Barbarą Stempień (nr tel. 535 984 146). Sprzątanie kościoła odbywa się w sobotę od godz. 10:30. Klucze dostępne są na plebanii i u Pani Justyny. Dziękuję Pani Małgorzacie Zamorskiej za przygotowanie dekoracji adwentowej do naszego kościoła.
  8. W ubiegłym tygodniu odeszły do Pana: Stefania Malec, Sabina Wszelaki i Stanisława Koperska, której pogrzeb we wtorek o godz. 13:00.
  9. Jeśli interesuje Cię pielgrzymka do Ziemi Świętej, mamy ciekawą propozycję:

INFO DOTYCZĄCE PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ!

Data: Pierwsza Komunia św. odbędzie się w Niedzielę Zesłania Ducha Św. 28 maja 2023 r.

Msza św., z udziałem dzieci w każdą niedzielę o godz. 11:30, raz w miesiącu pobłogosławienie przedmiotów religijnych:

23 października – różańce

6 listopada – książeczki

11 grudnia – medaliki, krzyżyki

5 lutego – świece

Rodziców dzieci, które były ochrzczone w innej parafii, proszę o dostarczenie aktu chrztu (do końca roku)

W przypadku, gdy dziecko jest z innej parafii, potrzebna będzie pisemna zgoda proboszcza